Oferta!


 
 

  

 

 
Oto niektóre proponowane
przez Nas kierunki
turystyczne:
- BUŁGARIA
- CHORWACJA
- EGIPT
- GRECJA
- HISZPANIA
- POLSKA
- TUNEZJA
- TURCJA
- WŁOCHY


 

   Mamy przyjemność powitać Państwa u progu nowego sezonu. Naszą ofertę staraliśmy się tak przygotować, aby zaspokoić oczekiwania zarówno amatorów biernego odpoczynku jak i zwolenników aktywnego zwiedzania. Równocześnie zadbaliśmy aby proponowane przez Nas oferty w jak największym stopniu odpowiadały Państwa wymaganiom a ceny były dostosowane do Państwa możliwości finansowych. 

 

 

   Dzięki współpracy jaką nawiązaliśmy z największymi polskimi touroperatorami (Alfa Star, Arion, Exim-Tours, Jet Touristic, Oasis, Olimp, Open Travel, Pegas Touristik,
Rego-bis), gwarantujemy najbogatszy wachlarz imprez turystycznych. Jesteśmy przekonani, że wybierając którykolwiek
z proponowanych przez Nas kierunków zrealizują Państwo swoje wymarzone wakacje!

 
   


 
   

 

WŁOCHY


- jeden z najpopularniejszych krajów wśród turystów w Europie, położony między pięcioma morzami. Obejmuje również wyspy Sycylie i Sardynię. Kraj ten posiada bogatą ilość atrakcji mogących zaspokoić gusty nawet najbardziej wymagających klientów - od spalonych słońcem śródziemnomorskich i adriatyckich plaż, przez tereny wspinaczkowe, aż po wspaniałe tereny narciarskie. Zapraszamy do tego pięknego kraju na wycieczki pobytowe oraz objazdowe z możliwością zakwaterowania w hotelach, apartamentach lub namiotach willowych. Możliwość skorzystania z wycieczek fakultatywnych: Pompeje - Wezuwiusz, Capri, Wieczór Włoski.

 

 

 

Zapraszamy do Włoch - kolebki sztuki
i kultury europejskiej!

 

   
Link do strony z pogodą